Akvalab

Arendame akvapoonilise süsteemi, kus kasutame kalakasvatuse jääke taimede looduspuhtaks ja mahedaks väetamiseks. See hoiab kokku kuni 90% vett ja kasvatab taimi kuni neli korda kiiremini võrreldes mullas kasvatatud taimedega. Süsteemi paigaldamisel tootmisrajooni on võimalik ära kasutada tehastest vabanevat süsihappegaasi ja jääksoojust.

EmptyFy

Paigaldame prügikonteineritele EmptyFy anduri, mis annab sensori abil jäätmekäitlusettevõttetele signaali kui nende halduses olevad prügikastid on saavutanud maksimaalse täituvuse. Pakume kiiret, lihtsat ja täpset tarkvara, mis optimeerib jäätmeveo protsessi.

 

 

 

SHOPIT

Loome SHOPIT rakenduse nutiseadmetele, mis vähendab pabertšekkide trükkimist, muutes need virtuaalseks. Rakendus koondab kõik ostutšekid ühte kohta kokku, võimaldades nende edastamise näiteks teistesse rakendustesse või raamatupidamisprogrammidesse.

 

InWay

InWay on tark süsteem tööstusele, mis jälgib laagrite kulumist, aitab planeerida hooldusaega ja ennetada ootamatuid tootmisseisakuid.

annalutter.KUUT

Avame ressursisäästliku ja isetegemist innustava käsitöökeskuse. Lisaks füüsilisele keskusele ühendab mõttekaaslasi ka blogi, foorumi, videote ja sotsiaalmeedia toel. Käsitöökeskus annalutter.Kuut aitab läbi praktiliste tegevuste levitada taaskasutust soosivat meelelaadi ja näidata, et igaüks meist saab (lihtsaid vahendeid kasutades) säästlikumalt toimetada.

ECO RACE

Pakume ettevõtetele kingiideena keskkonnateadlikku lauamängu, mis on suunatud nende koostööpartneritele, klientidele ja töötajatele. Lisaks meelelahutusele on mängul hariv ja mõtlemapanev aspekt. Pikaajalise eesmärgina on soov muuta mängijate tarbimisharjumusi.

Motovool

Võimaldame elektriliste transpordivahendite laadimist elukoha vahetus läheduses.

Mähkmelaenutus

Anname beebide ja väikelaste vanematele võimalust riidest mähkmeid laenutada, et teha nendega tutvumine ja sobivate mähkmete leidmine võimalikult lihtsaks, soodsaks ja riskivabaks.

Pakendifoor

Kujundame pilkupüüdva märgikujunduse pakenditele, mis annab teavet pakendi keskkonnahoidlikkuse kohta. Märk on lihtsa ning arusaadava disainiga, häid emotsioone tekitav ja usaldusväärne. Märgi kasutamise õiguse saab tootja, kui toodetud pakend on vastav meie väljatöötatud kriteeriumitele. Märk mõjutab pikas perspektiivis tarbija tarbimiseelistusi.

Paranduskelder

Loome Tartusse mitmeid töökodasid hõlmava keldrikorruse, kus saab oma tarbeesemeid parandada, õppida kasutama kõiksugu tööriistu või pakkuda teenust teistele.  

Pillirookõrs

Pillirookõrs on loonud metoodika, mille abil valmistada pilliroost uudset materjali. Sellest saab vormida erinevate mõõtmete ja kujuga tooteid, nagu topse, taldrikuid, pakendeid, dekoratiivpaneele ning palju muud

Recyclist

Ühendame tootmisettevõtted, kelle jaoks tekkiv jääk on prügi ning väikeettevõtjad, kes otsivad soodsat toorainet oma toodete tootmiseks. Selgitame välja, millised jäätmed tootmisettevõtetel tekivad ja millist toorainet saaksid väikeettevõtted kasutada, soodustades sellega ringmajanduse mudeli kasutuselevõttu.

Rehvitoolid

Meisterdame koostöös koolinoortega kasutatud autorehvidest ilmastikukindlaid toole ja muud mööblit. Läbi keskkonnasäästliku meisterdamise suuname nii kooliõpilaste kui ka ühiskonna tähelepanu ümbritsevate ressursside mõistlikule ja leidlikule (korduv)kasutamisele.

SportViisk

SportViisk on minimalistlik spordi- ja vabaaja jalanõu, mis on toodetud taaskasutatud materjalidest ja vanadest autorehvidest. Jalatsite tootmise juures väärtustame traditsioone ja keskkonnasäästlikust.

LUMMUS FOODS

Toome turule kikerherneste baasil vegan dessertkreemid, mis on piima-, gluteeni- ja GMO-vabad. Kreemidele töötame välja erinevad maitsed: šokolaadi, vanilje, šokolaadi-maapähklivõi, küpsisetaigna ja marja.
Pikemas perspektiivis soovime lisaks kikerhernele kasutusele võtta ka läätsed ja soja ning hakata tootma soolaseid poolvalmistoite, mis oleksid alternatiiviks lihatoodetele.